Horká čokoládová masáž

Patří mezi unikátní masáže. Tato procedura je výborná nejen na vyhlazení a zkrášlení pokožky, odplavení toxických látek a tím pádem má vliv i na celulitidu, získání dobré nálady a také na uvolnění ztuhlých svalů, ale má také příznivý vliv na činnost srdce a detoxikaci.

Výjimečnost čokolády byla známa již před více jak 2 000 lety. Vliv čokolády dodává tělu pocit dobré nálady a značně omlazuje pokožku. Čokoláda obsahuje mnoho užitečných prvků pro lidský organismus, které při čokoládové masáži či zábalu tělo přes pokožku vstřebává- vitaminy, aminokyseliny, minerály, antioxydanty.

Kakao zabraňuje pronikání volných radikálů. Harmonizuje a jemně stimuluje organismus. Theobromin obsažený v kakau působí na cévní zakončení v kůži jemněji než kofein a aktivuje látkovou výměnu. Čokoláda dokáže stimulovat v mozku tvorbu dopaminu, který uvolňuje endorfiny a serotonin, zdroje štěstí.

Po čokoládové masáži vaše pokožka získá skvělý vzhled, bude svěží a krásná. Vaše svaly budou uvolněné a odpočaté. S vůní čokolády, kterou si ponesete domů, se dlouho budete cítit nádherně.

Cena čokoládové masáže:

Masáž zad + zábal 60 min / 600,- Kč

Máte dotaz nebo se chcete objednat? Napište nám.

CAPTCHA
Tato otázka nám pomáhá chránit se před automatizovanými spamovými roboty.