Hot Stones - lávové kameny

Terapie horkými kameny je známa už více než 5000 let.

Masáž horkými kameny vychází ze starých technik z různých částí světa. Lidé ze všech koutů světa věděli už před mnoha tisíci lety o výborných vlastnostech kamenů. Nahřáté kameny se používaly k léčení např. v Číně, v Indii, Mezopotámii, mezi jihoamerickými i severoamerickými Indiány, na Havaji a jinde.

Je to velmi příjemná a širokou veřejností oblíbená masáž. Využívá se jak k relaxaci, tak pro zbavování bolestí svalů, při problémech s prokrvením některých částí těla, nespavostí a při pocitech úzkosti a depresích. Kameny lze pokládat na jakoukoli část těla, například podél páteře, na ruce,  nohy i obličej.

Po přiložení horkých kamenů na Vaše tělo se svaly a ostatní měkké tkáně prohřejí, dobře se prokrví a uvolní. Což je velice příjemné a vede to k úlevě Vašeho pohybového aparátu. Masáž lávovými kameny se kombinuje s klasickou masáží a dalšími technikami, ale unikátní zážitek prožijete v kombinaci s masáží hawaiskou.

K masáži se používají oleje a v kombinaci s výtečnou technikou vám navodí pocit absolutního klidu a uvolnění. Masáž horkými kameny je velmi příjemný a zároveň účinný druh masáže. Přestože má velmi silný účinek, je přitom pro tělo méně náročná. Jak je to možné? Kombinuje totiž několik faktorů, které se vzájemně podporují a umožňují lepší a rychlejší regeneraci unavených svalů a kloubů.

Působí na celý organismus a to především teplem a energií vlastních kamenů.

Tato masáž stimuluje krevní oběh, uvolňuje ztuhlé svaly i klouby, rozptyluje svalovou tenzi, a tím přispívá k urychlení regenerace tkání. Uleví od bolesti v kloubech, reguluje trávení a zrychluje metabolismus. Odplavuje škodlivé látky z tkání, napomáhá ke správné funkci lymfatického systému.

Podporuje hojení namožených či natažených svalů, podporuje imunitní systém, současně zrychluje metabolismus, což pomáhá i při hubnutí.

Účinky jsou nezanedbatelné i z hlediska kosmetického. Přírodní olej zvláční pokožku, teplo otevře póry. Blahodárným vlivem na lymfatický systém působí horké kameny i proti celulitidě.

Zlepšuje tok v energetickém systému člověka. Dochází k vylaďování funkce čaker (energetických center) i meridiánů (energetických drah). Dokáže navodit pocit absolutního klidu a relaxace. Klienti na sobě sledují báječné uvolňující účinky ještě několik dní po masáži.

Cena hot stones masáže:

Záda+šíje

60 min / 420,- Kč

Celo-tělová

90 min / 650,- Kč

Máte dotaz nebo se chcete objednat? Napište nám.

CAPTCHA
Tato otázka nám pomáhá chránit se před automatizovanými spamovými roboty.